Aranżacja pokoju młodzieżowego dla chłopaka – czas na zmiany!

Aranżacja pokoju młodzieżowego dla chłopaka – czas na zmiany!

95 views
0

Dla każdego nastolatka własny pokój jest prywatną strefą rozrywki, nauki i relaksu. Jeśli w pokoju Twojego dorastającego syna dalej znajdują się dziecięce meble i stare zabawki, najwyższy czas na zmiany! Pora spakować do kartonów wszystkie niepotrzebne przedmioty, które przez lata zalegały na półkach, zerwać niebieskie tapety i usunąć niefunkcjonalne meble. Jak stworzyć dziecku atrakcyjną przestrzeń współgrającą z jego temperamentem i stylem? Sprawdź!

Aranżacja pokoju młodzieżowego dla chłopaka – działajcie wspólnie

Pogodzenie fantazji dziecka z rodzicielskim, nieco zachowawczym podejściem nie jest łatwym zadaniem. Zamiast torpedować każdy pomysł syna, doceń jego kreatywność! Możesz być pewien, że aranżacja pokoju młodzieżowego dla chłopaka będąca wynikiem współpracy praktycznego rodzica i charyzmatycznego nastolatka będzie zachwycać.

Modne meble

W dobrych sklepach meblowych nie brakuje ciekawych, młodzieżowych kolekcji o modnym wykończeniu. Gustom wymagających nastolatków szczególnie odpowiadają meble modułowe o minimalistycznej budowie. Rozbudowane kolekcje czołowych producentów wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF pokrywanych laminatami w niemal wszystkich kolorach tęczy. Każda kolekcja składa się z wielu modeli o zróżnicowanej budowie, dzięki czemu efektownie możesz zagospodarować każdą przestrzeń, również nieustawny pokój ze skosami. W każdej linii mebli modułowych znajdują się zarówno pojemne meble skrzyniowe (szafy, regały, komody) sprzyjające utrzymaniu bezwzględnego porządku, jak i biurka, półki i łóżka, dzięki którym zaaranżujesz wspólnie z synem kącik nauki i wypoczynku.

Ciekawy efekt uzyskasz, kiedy proste meble w odcieniach bieli, szarości i czerni uzupełnisz o ciekawą designerską huśtawkę lub duży puf. Jedną ze ścian warto wyeksponować za pomocą modnej cegły klinkierowej, fototapety albo betonu.