Fotobudka – idealna na imprezy integracyjne

Fotobudka – idealna na imprezy integracyjne

23 views
0

Popularność fotobudki sięga początków XX wieku, kiedy to pod koniec lat 20-tych zadebiutowała na Broadwayu. Można więc powiedzieć, że miała iście gwiazdorskie wejście. Jednak musiało upłynąć jeszcze wiele lat, aby jej popularność dotarła także do Polski.

Fotobudka – popularność w Polsce

W latach 90-tych za sprawą amerykańskich filmów zaczęła rosnąć rozpoznawalność fotobudki. Początkowo stawiana ona była na ulicach i w centrach handlowych, gdzie można było wykonać zdjęcia poprzez samowyzwalacz. Z czasem fotobudka stała się obowiązkową częścią imprez i eventów.

Fotobudka doskonały wybór na imprezy integracyjne

Prowadząc firmę i organizując imprezę integracyjną dla pracowników trzeba zapewnić im dodatkowe atrakcje, które wpłyną bezpośrednio na zacieśnienie więzi pomiędzy pracownikami, a także pozwolą im odprężyć się i nabrać siły do dalszej pracy. Doskonałą formą rozrywki jest fotobudka, która pozwoli zrelaksować się, a także zapewni dużą dawkę humoru. Fotobudka to nie tylko zdjęcia, ale również możliwość ich przerabiania, poprzez dodawanie komentarzy w chmurkach do zdjęć. Dodatkowo każda fotobudka wyposażona jest w dodatkowe akcesoria, które można wykorzystać do zdjęć. Można również dokupić własne gadżety, organizując imprezę tematyczną. Zdjęcia można bezpośrednio publikować na portalach społecznościowych. Oczywiście tak jak w przypadku pierwszych fotobudek można również wydrukować zdjęcia i wziąć je na pamiątkę. To zabawa dla większej grupy osób, gdyż fotobudka może pomieścić nawet 8 osób. Zaletą takiego rozwiązania jest również brak konieczności zatrudniania na imprezę fotografa, co stanowi dużą oszczędność finansową.

Fotobudka sprzedaż – inwestycja w promocję firmy

Kupując fotobudkę można ją wielokrotnie wykorzystać, więc inwestycja zwróci się w czasie. Podczas targów danej branży można wykorzystać fotobudkę jako rodzaj promocji firmy, gdyż daje ona możliwość personalizacji i wklejenia logo firmy do zdjęcia. Fotobudkę można wykorzystywać także na imprezach dla pracowników, organizowanych cyklicznie. Warto inwestować w tego typu rozrywkę, która stanowi urozmaicenie tradycyjnych imprez. Fotobudka sprzedaż zapewnia wybór wielu rodzajów maszyn, które można zaprogramować dla potrzeb własnej firmy. Zdjęcia wykonane w fotobudce, zarówno pracowników, jak i klientów mogą zdobić gabloty i stanowić dodatkową reklamę firmy, jako przyjaznej zarówno pracownikom, jak i klientom. Jak zatem widać zakup fotobudki niesie ze sobą wielkie korzyści marketingowe dla każdej firmy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie smove.pl/