Krzesła na taras – jakie wybrać?

Krzesła na taras – jakie wybrać?

5 views
0

Krzesła są podstawowym wyposażeniem niemal każdego tarasu i balkonu. Aby komplet w nienagannym stanie służył Tobie, domownikom i gościom przez wiele lat, powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jakie krzesła okażą się wytrzymałym i komfortowym wyposażeniem, a jednocześnie stylową ozdobą przestrzeni? Sprawdź naszą propozycję!

Krzesła technorattanowe na taras hitem w modnych ogrodach

Drewno, metal, tworzywa sztuczne, wiklina… Producenci wyposażenia outdoorowego proponują szeroki wybór mebli wykonanych z materiałów o zróżnicowanym wykończeniu i specyfice. Wśród dostępnych wariantów szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się meble wykonane z technorattanu – syntetycznego tworzywa, które na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina naturalny rattan. Krzesła technorattanowe na taras z powodzeniem łączą w sobie wszystko, czego możemy oczekiwać od wyposażenia outdoorowego – elegancki wygląd, lekkość oraz wytrzymałość. Technorattan, w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, za nic ma sobie działanie promieniowania UV, skrajne temperatury oraz  wodę. Co ważne, technorattan składa się ze zwartych i nieporowatych włókien, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu. W sklepach z wyposażeniem dedykowanym ogrodom znajdziesz szeroki wybór krzeseł w różnorodnych fasonach oraz kolorystyce. Bogata gama dostępnych wariantów pozwala na znalezienie mebli w stylu harmonijnie dopasowanym do wystroju każdego tarasu.

Jak dbać o technorattanowe krzesła?

Czasochłonna impregnacja jest już historią! Meble z technorattanu nie wymagają stosowania żadnych zabiegów konserwujących. Ich pielęgnacja ogranicza się do usuwania kurzu i plam wilgotną ściereczką. Nie musisz zaprzątać sobie głowy zabezpieczaniem kompletu poza sezonem – meble z technorattanu mogą spędzić bezpośrednio na tarasowych deskach całą zimę.