Miejsce do idealnego wesela w hotelu w Warszawie

Miejsce do idealnego wesela w hotelu w Warszawie

28 views
0

Znalezienie idealnej sali weselnej to spore wyzwanie, szczególnie dla osób nie mających odpowiedniego rozeznania. Dzisiaj nie musimy martwić się długimi terminami oczekiwania. Zdecydowanie większym problemem jest wybranie sali o dobrej opinii i w dobrej cenie. Gdzie znaleźć miejsce na wymarzone wesele w Warszawie? Oto kilka naszych propozycji!

Co warto wiedzie o weselu w hotelu w Warszawie?

Podstawą w poszukiwaniach będzie określenie zarówno miejsca samego ślubu, jak i liczby gości. Jeśli zdecydujemy się na ślub cywilny poza urzędem USC możemy zorganizować samą ceremonię… w ogrodzie konkretnego hotelu czy restauracji. Tę opcję wybiera naprawdę dużo par, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Sporym zainteresowaniem cieszą się także same wesela na świeżym powietrzu – w tym celu ustawiane są w ogrodach restauracyjnych pawilony, parasole ogrodowe, specjalne stoły – wszystko oczywiście zabezpieczone przed działaniem deszczu. W przypadku wesela w hotelu w Warszawie warto mieć na uwadze również taras czy balkon – pozwoli on gościom odejść od stołu i zaczerpnąć świeżego powietrza. Interesującą ofertę dla par zainteresowanych weselem w Warszawie ma Lord Hotel. Szczegóły oferty weselnej znajdziemy na stronie hotellord.pl.

Czy wesele w Warszawie musi ogołocić nasz portfel?

Zdecydowanie nie – musimy jedynie pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Przede wszystkim unikajmy lokali umiejscowionych w ścisłym centrum miasta. Wpłynie to nie tylko na nasz portfel, ale i fakt, że nie utkniemy w męczących korkach w drodze na ceremonię czy wesele. Drugi ważny aspekt to ograniczona lista gości. Coraz bardziej modne stają się wesela kameralne, na które zapraszamy faktycznie wyłącznie bliskie nam osoby. Oszczędności możemy poczynić także w zakresie dodatkowych usług – zamiast klasycznej kapeli na żywo wybierzmy DJ (który nierzadko jest także konferansjerem).