Nieinwazyjna metoda powiększania piersi

Nieinwazyjna metoda powiększania piersi

47 views
0

Powiększanie piersi to zdecydowanie jeden z najczęstszych powodów wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Zmiana rozmiaru biustu zwykle kojarzy się z operacyjnym wszczepianiem implantów. Nic bardziej mylnego – dziś dużym uznaniem kobiet cieszy się metoda z wykorzystaniem preparatu Aquafilling Bodyline.

Co to jest Aquafilling Bodyline?

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna to dziedziny, które nieustannie rozwijają się. Kolejne metody mają za zadanie zwiększenie komfortu pacjentki i ulepszenie efektu końcowego. Po to właśnie stosuje się specjalny, hydrofilowy żel Aquafilling Bodyline, który niemal w całości składa się z soli fizjologicznej (aż 98%). Po znieczuleniu skóry pacjentki w miejscu nakłucia, wstrzykuje się do tkanki miękkiej w piersiach wspomniany preparat. Ten, dzięki niewielkiej ilości poliamidu (2%) jest w stanie na tyle dobrze rozlokować się w biuście, że jego kształt i jędrność znacznie się poprawia. Aquafilling Bodyline może oczywiście zwiększyć rozmiar piersi – z reguły o maksymalnie 2 rozmiary.

Zalety Aquafilling Bodyline

Aquafilling Bodyline to jedna z najnowszych metod, od dość niedawna stosowana w naszym kraju. Jej nowatorskość polega na tym, że dosłownie w kilka minut można powiększyć lub wymodelować swój biust. Typowa, inwazyjna operacja w pełnej narkozie nie jest konieczna. Krótki, w 100% niezagrażający życiu ani zdrowiu zabieg nie zostawia też żadnych blizn ani nie wymaga przechodzenia okresu rekonwalescencji, jak ma to miejsce po wszczepieniu implantów. Użycie żelu Aquafilling Bodyline daje bardzo ładny, a przede wszystkim naturalny efekt, który utrzymać się może nawet przez dekadę. Dużym plusem preparatu jest także to, że dobrze sprawdza się również do wypełniania innych partii ciała, zwłaszcza pośladków.

Powiększanie biustu cena

Korzyści wynikający z Aquafilling Bodyline jest jak widać całkiem sporo. Wiele osób interesuje się więc, jaki jest koszt zabiegu. W przypadku tej metody na powiększanie biustu cena średnia wynosi ok 10000 zł. Czynnikiem, który ma wpływ na tę kwotę jest przede wszystkim ilość użytego żelu (lekkie wypełnienie wymaga mniejszej dawki niż np. powiększanie o 1-2 rozmiary). Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z cennikami, umieszczonymi na stronach internetowych klinik medycyny estetycznej, jak również umawiając się na wstępną rozmowę. Po omówieniu wszystkich szczegółów będzie można ustalić dokładniej wszelkie kwestie finansowe.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://lipoline.pl/aquafilling-bodyline/