Niezbędna w pokoju nastolatka – szafa młodzieżowa!

Niezbędna w pokoju nastolatka – szafa młodzieżowa!

251 views
0

Sterty ubrań piętrzące się za łóżkiem, fotel znikający pod warstwą t-shirtów, ubrania wysypujące się z szafy po otworzeniu drzwiczek… Znajomy widok? Pora powiedzieć NIE bałaganowi w pokoju roztargnionego nastolatka! Jakie meble będą Twoim sprzymierzeńcem w walce o nieskazitelny porządek w pokoju młodego bałaganiarza? Sprawdź, co oferują najlepsi producenci i zrób porządek z bałaganem!

Praktyczna szafa młodzieżowa

Meble młodzieżowe dostępne w dobrych sklepach nie przypominają niemodnych, dziecięcych meblościanek, które jeszcze do niedawna stały w większości pokojów zamieszkałych przez młodych lokatorów. Nowoczesne kolekcje dedykowane młodzieży w niczym nie ustępują salonowym kompletom! Wysokiej jakości materiały, designerska, minimalistyczna forma i ciekawe rozwiązania sprawiają, że pokoje młodzieżowe są teraz nie tylko pojemne i funkcjonalne, ale również niezwykle estetyczne.

Możesz mieć pewność, że córka będzie zachwycona

Jeśli oprócz standardowego biurka, komody czy półek znajdzie się w pokoju miejsce na dużą szafę, która pomieści wszystkie ubrania, dodatki i akcesoria, na które ciężko znaleźć odpowiednie miejsce. W niewielkich pokojach szczególnie dobrze sprawdzi się nie model z klasycznymi drzwiami, ale szafa młodzieżowa z przesuwnymi panelami pokrytymi lustrem. Odbijające światło tafle nie tylko umilą codzienne przygotowania do wyjścia z domu, ale również optycznie powiększą przestrzeń i dodadzą pomieszczeniu głębi. Ciekawą alternatywą dla klasycznych szaf są otwarte zabudowy. Systemy licznych półek, drążków i haczyków z pewnością przypadną do gustu każdej młodej trendsetterce, która marzy o swojej własnej garderobie.