Organizacja eventu firmowego z dala od zgiełku miasta

Organizacja eventu firmowego z dala od zgiełku miasta

54 views
0

Eventy firmowe to już nie tylko wspólne wyjścia na kolację czy na obiad z osobami z tego samego teamu. Dzisiaj duże firmy chcą pokazać pracownikom, że wspólna integracja może okazać się doskonałą zabawą. Jak zorganizować wspólny wypad, aby pracownicy mogli zrelaksować się i wspólnie spędzić czas? Dobrym rozwiązaniem będzie hotel poza miastem!

Hotel z dala od zgiełku miasta

Znalezienie dzisiaj hotelu blisko natury, oddalonego od zgiełku miasta nie jest niczym trudnym. Szczególnie w rejonie Warszawy wiele jest interesujących miejsc, które z pewnością okażą się idealne do organizacji wspólnych eventów. Jednym z ciekawszych może być Windsor Hotel, zlokalizowany przy Zalewie Zegrzyńskim. Miejsce to należy do jednych z najbardziej cenionych przez Warszawiaków – zalew to świetne miejsce do weekendowego odpoczynku, aktywnego spędzania czasu na wodzie. Miejsce to otaczają wspaniałe lasy, które zachęcają do spacerów. Wybranie hotelu bok zalewu daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Liczne atrakcje, proponowane grupom zorganizowanym, znajdziemy na stronie hotelu – windsorhotel.pl.

Jakie udogodnienia i atrakcje czekają na uczestników eventu w hotelu?

Podstawą jest oczywiście nocleg – w komfortowych pokojach znajdziemy wszelkie udogodnienia. W cenie pobytu opłacone są również śniadania. Jeśli organizator pragnie spotkać się najpierw oficjalnie z uczestnikami eventu możliwe jest wynajęcie Sali konferencyjnej – hotele oferują ich kilka, w różnych wielkościach. Dodatkowo na Sali konferencyjnej najdziemy wszelkie niezbędne przedmioty – tablice, nagłośnienie, rzutniki.
Co z czasem wolnym? Na udostępnionych przez hotel terenach możemy zorganizować gry sportowe, zawody, grilla. W przypadku Windsor Hotel możliwe jest także skorzystanie z parku linowego oraz przystani.