Papierowe opakowania najwyższej jakości

Papierowe opakowania najwyższej jakości

27 views
0

Ekologiczne rozwiązania cenione są w każdej branży, dlatego chcąc zbudować pozytywny wizerunek wśród kontrahentów, warto postawić na nowoczesne opakowania papierowe wykonane z papieru pochodzącego z recyclingu. Właśnie taką ofertę ma induplo.pl – producent ekologicznych toreb reklamowych, pudełek papierowych i opakowań na alkohol. Na każdym produkcie może być umieszczony nadruk reklamowy.

 

Dbaj o środowisko z induplo.pl

Wszechobecne foliowe woreczki to prawdziwa katastrofa dla środowiska naturalnego. Zwykła foliowa torebka rozkłada się dopiero po upływie nawet 400 lat, a przecież średnio co 25 minut ktoś taką torebkę wyrzuca. W induplo.pl postawiono na ekologiczne rozwiązania, dzięki którym można mieć pewność, że środowisko naturalne nie ucierpi.

W firmie zadbano o to, aby torby wykonywane były w całości z materiałów ekologicznych. Do produkcji wykorzystywany jest papier z recyclingu, który wyróżnia się wysoką jakością. Jest to tzw. papier typu Kraft, który cechuje się dużą trwałością i wytrzymałością, a do tego nie przepuszcza światła. Ma idealnie jednolitą powierzchnię, dzięki czemu mogą być na nim wykonywane najwyższej jakości nadruki, zachwycające żywymi kolorami i szczegółowością.

 

Torebki reklamowe z induplo.pl

Ekologiczne torby reklamowe induplo.pl to doskonały sposób na stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy wśród kontrahentów. Jest to metoda nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim kreatywna i niedroga. Każda torebka czy pudełko wykonane jest materiałów ekologicznych, dzięki czemu można pokazać, że w firmie kładzie się duży nacisk na dbałość o środowisko naturalne.

Co ważne, torebki reklamowe mogą być dopasowane do różnych potrzeb – można na nich wykonać np. nadruki świąteczne czy jakiekolwiek inne, dlatego pasują na wszystkie okazje. Warto też wspomnieć, że torebki papierowe, w przeciwieństwie do foliowych, są dłużej w użyciu i estetyczniej się prezentują.