Relaks u podnóża Tatr

Relaks u podnóża Tatr

43 views
0

W codziennym pędzie trudno o odpowiedni wypoczynek i relaks. Na skutki nie trzeba długo czekać – przemęczenie, nerwowość, kiepskie samopoczucie i osłabiona odporność to tylko kilka negatywnych efektów takiego trybu życia. A przecież tak niewiele trzeba, żeby zapomnieć o codziennych problemach. Doskonałym miejscem na relaks i wypoczynek jest willamajerczyk.com, która mieści się u samego podnóża Tatr.

 

Oferta

Polskie Tatry są niezwykłe – trudno zliczyć wszystkie atrakcje, jakie oferują turystom. Jednak najważniejsze jest to, że właśnie w tym miejscu, w samym sercu Podhala można znaleźć ciszę i spokój, których tak bardzo brakuje w dzisiejszym świecie. Oczywiście, aby wyprawa w góry spełniła oczekiwania, należy zadbać o odpowiedni nocleg, a taki zapewnia willamajerczyk.com. Pensjonat znajduje się na granicy Poronina i Bukowiny Tatrzańskiej – zaledwie kilkanaście kilometrów od Zakopanego.

W obiekcie największy nacisk położono na komfort turystów, dlatego z wszystkich pokoi roztaczają się przepiękne widoki na Tatry. Co ważne, w każdym pokoju jest łazienka oraz wyposażenie wysokiej jakości. Jest to doskonałe miejsce na nocleg oraz bazę wypadową na wycieczki po całym Podhalu. Warto też wspomnieć, że Bukowina Tatrzańska to uzdrowisko, którego klimat ułatwia regenerację organizmu.

 

Atrakcje turystyczne

Wyjazd w góry to propozycja przede wszystkim dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Willamajerczyk.com położona jest w miejscu, z którego można dotrzeć do większości atrakcji turystycznych Podhala. Przede wszystkim blisko stąd do Bukowiny Tatrzańskiej, która jest światowej sławy uzdrowiskiem. Do dyspozycji turystów są starannie przygotowane stoki narciarskie, a także liczne trasy i wyciągi.

Miejsce to jest również prawdziwym rajem dla rowerzystów. Specjalnie dla amatorów dwóch kółek przygotowano szlaki turystyczne dostosowane do poruszania się rowerem. Podczas spaceru lub przejażdżki można podziwiać piękną panoramę Tatr i wdychać orzeźwiające, górskie powietrze.