Szczyrk dla narciarzy

Szczyrk dla narciarzy

15 views
0

Dla miłośników sportów zimowych, Szczyrk bez wątpienia okaże się atrakcyjnym miejscem pobytu. W jaki sposób można tutaj spędzić wolny czas? Oto kilka propozycji dla tych, którzy są zwolennikami aktywnego wypoczynku.

Skrzyczne czeka na narciarzy

U stóp najwyższego szczytu w Beskidzie Śląskim nie brak miejsc, w których można znaleźć tanie noclegi szczyrk staje się dzięki temu kurortem atrakcyjnym i dla piechurów, i dla narciarzy. Nowoczesny wyciąg, składający się z dwóch części, pozwala dostać się na szczyt Skrzycznego. Można stąd z góry spoglądać na Beskidy oraz na Szczyrk Noclegi w tutejszym schronisku, trasy zjazdowe i biegowe – oto propozycje, z których w pewnością warto tutaj skorzystać. Nie brak tu ciekawych tras dla doświadczonych narciarzy, wiele propozycji dla siebie znajdą tu również te osoby, które swą przygodę ze sportami zimowymi dopiero zaczynają.

Szczyrk Biała – dla piechurów i fanów sportów zimowych

Biała to część kurortu, na terenie której łatwo znaleźć tanie noclegi Szczyrk może się tu pochwalić i ciekawymi trasami pieszymi, i dobrymi warunkami dla tych, których fascynują sporty zimowe. Wycieczki na Klimczok oraz na przełęcz Karkoszczonka to jedna z ciekawszych propozycji, z jakich można tutaj skorzystać. Czekają tam schroniska, w których można znaleźć noclegi Szczyrk może się tu również pochwalić dobrymi warunkami do uprawiania sportów zimowych, a nowoczesny ośrodek narciarski w Białej cieszy się coraz większą popularnością.

Gdzie jeszcze warto się wybrać?

Malownicze Skrzyczne oraz rejon Klimczoka to bez wątpienia największe zimowe atrakcje, którymi przyciąga gości Szczyrk Noclegi w tym kurorcie ułatwiają planowanie ciekawych wypraw w góry oraz dają wiele możliwości spędzania czasu na górskich stokach. Sam kurort może się pochwalić dobrymi warunkami dla tych miłośników sportów zimowych, którzy wolą jeździć na nartach biegowych. Dla nich ciekawym kierunkiem staje się wspomniana już przełęcz Karkoszczonka, z której można pojechać dalej w stronę Błatniej. Ciekawe trasy dla narciarzy biegowych przygotowano też na terenie całorocznego Centrum Rekreacji, stworzonego z myślą o miłośnikach sportów zimowych oraz amatorach jazdy na rowerach górskich.

Szczyrk może sporo zaoferować aktywnym turystom, a ferie w tym kurorcie każdemu dostarczą niezapomnianych wrażeń. To ciekawe miejsce, które z pewnością warto odwiedzić – szczególnie zimą, gdy kusi tak wiele ciekawych tras.