Urok nadmorskich miejscowości

Urok nadmorskich miejscowości

15 views
0

Podobno nie ma lepszego miejsca w Polsce na wakacje, niż nadbałtyckie plaże oraz ciche, malutkie miejscowości, urocze zakątki ukryte pośród sosnowych lasów oraz piaszczystych wydm. Trudno się dziwić również, że właśnie takie małe miasteczka jak Rewal wybierane są na weekend we dwoje – romantyczne spacery o zachodzie słońca, piękne wschody, niesamowite powietrze – to jedno z najlepszych chwil, jakie można sobie zafundować.

Nieco atrakcji

W małych miejscowościach można znaleźć nie tylko spokój ducha, ale także atrakcje turystyczne, których w zasadzie praktycznie nikt się nie spodziewa. W Rewalu znajdziesz między innymi sławne wieloryby, ale także punkt widokowy z niesamowitym widokiem, niepowtarzalnym i zapadającym naprawdę na długo w pamięć. Nie musisz się martwic również o dojazd ani o noclegi.

Rewal – noclegi tańsze, niż sądzisz

W cenach sporo się zmieniło ostatnimi czasy – te wygórowane znajdziesz głównie w wielkich nadmorskich kurortach, które bez względu na wszystko zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów. W Sopocie czy w gdańsku zwykle kwatery najczęściej zaczynają się poza sezonem od 60 złotych za osobę. W Rewalu – znacznie taniej, nawet w pensjonatach.