Urządzamy jadalnię w stylu glamour

Urządzamy jadalnię w stylu glamour

43 views
0

Stylistyka glamour znana od dziesięcioleci przeżywa obecnie swój renesans. Nic dziwnego, przecież wiąże się z tym, co luksusowe, jasne, promienne, błyszczące, oryginalne. Wiele osób uwielbia rzeczy i kompozycje utrzymane w tym właśnie duchu, który w pewnym sensie stanowi rodzaj wyróżnienia. Być glamour to być na czasie, a jednocześnie pozostać sobą. To błyszczeć i tym błyskiem dzielić się z innymi. Na przykład w widowiskowej jadalni w stylu glam. Jak ją urządzić?

Biały stół do jadalni glamour

Nowoczesne kolekcje mebli do jadalni dają nam wiele możliwości aranżacyjnych. Niezwykle inspirujące są na przykład duże, białe stoły. Idealne do wnętrza w duchu glamour, w którym powinno być jasno, wręcz promiennie. Niczym na impresjonistycznych obrazach, malowanych światłem. Na białym stole jadalnianym przepięknie zaprezentuje się zastawa z pozłacanymi motywami oraz bukiet kwiatów w szklanym wazonie.

Efekt krzeseł tapicerowanych

Nie sposób wyobrazić sobie jadalni glamour bez krzeseł tapicerowanych. To one w dużej mierze wyznaczą styl tego miejsca. Zwłaszcza gdy wybierzemy dekoracyjne krzesła inspirowane barokiem i poddane uwspółcześnieniu. Z owalnymi oparciami, w zaskakującej kolorystyce jak mocny róż. Gdzie znaleźć takie niepowtarzalne krzesła tapicerowane? Na przykład na stronie onemarket.pl, gdzie obok krzeseł tapicerowanych odkryjemy wiele innych designerskich mebli, także tych zgodnych ze stylistyką glamour.

Blask komody lustrzanej

Jeśli glamour, to lustra, lustra i jeszcze raz lustra, w których odbija się piękny świat. Oprócz klasycznych luster (wiszących czy stojących, różnych rozmiarów) warto w jadalni umieścić niezwykle efektowną komodę lustrzaną. Po prostu meblarskie zjawisko samo w sobie. Doskonałość, która udoskonali przestrzeń glamour swoim blaskiem i książęcą prezentacją.