Wypoczynek w cieniu podczas pełni lata

Wypoczynek w cieniu podczas pełni lata

10 views
0

Przebywanie na świeżym powietrzu to najprostszy sposób na relaks po długim i męczącym dniu. Korzystając z przydomowego tarasu czy tez ogrodu możemy bez trudu stworzyć miejsce, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Inspiracje na piękną przestrzeń wypoczynkową znajdziemy u producentów mebli i wyposażenia outdoorowego.

Jakie elementy umieścić w strefie relaksu?

Odpoczynek na świeżym powietrzu umożliwi nam przede wszystkim dopasowany do naszych potrzeb komplet wypoczynkowy. Meble outdoorowe dostępne są dzisiaj w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się minimalistyczne meble ogrodowe wzorowane na modzie skandynawskiej, komplety technorattanowe, meble rotangowe. Warto zwracać uwagę na tworzywa i sposób ich zabezpieczenia.

Innowacyjne tarasole – jak zmienią poziom naszego komfortu?

Ochrona przed słońcem jest niezwykle ważna, szczególnie podczas silnych upałów. Jeszcze do niedawna najchętniej wybierane parasole są dzisiaj wypierane przez nowoczesne zadaszenie tarasów, które możemy rozpiąć nad naszymi głowami. Funkcjonalna tarasola pozwoli nam cieszyć się wspaniałym latem bez względu na pogodę: dach uchroni nas nie tylko przed silnym promieniowaniem słonecznym, ale i przed deszczem.

Jak zbudowana jest tarasola?

Konstrukcja tarasoli wznoszona jest na aluminiowych profilach o antykorozyjnej strukturze. W jej wnętrzu umieszczono system odprowadzania wody, a sama tarasola może oprzeć się silnym podmuchom wiatru. Modułowa budowa sprawia, że możliwe jest zadaszenie dowolnego obszaru tarasu. Dachy, w zależności od modelu, mogą być tworzone z tkanin poliestrowych lub też z aluminiowych listew. Bez względu na model dachy nie nagrzewają się, przez co w ich cieniu panuje przyjemny chłód.