Kupujemy huśtawki ogrodowe

Kupujemy huśtawki ogrodowe

0

Przydomowy taras czy ogród zalany słońcem to idealne miejsca do tego, aby odpocząć z dala od zgiełku miasta i nacieszyć się naturą. Szukając nietuzinkowych mebli do swojego ogrodu warto postawić na huśtawki ogrodowe – są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, świetnie prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Możliwości na ich wykorzystanie jest naprawdę wiele.

Huśtawki ogrodowe z technorattanu

Jak projektowane są huśtawki ogrodowe? W ich przypadku stelaże tworzone są z lekkich i trwałych materiałów o antykorozyjnej strukturze. Zastosowanie aluminium malowanego proszkowo pozwala również na znaczne zmniejszenie finalnej wagi mebla, co przekłada się na jego proste przesuwanie z miejsca na miejsce. Wierzch mebla wykonany jest z plecionki technorattanowej – materiał ten nie odkształca się, nie jest podatny na wilgoć, wnikanie brudu. Czyszczenie takiej struktury nie sprawia żadnego problemu.

Huśtawki ogrodowe to nic innego jak fotele wiszące – użytkownik może schować się we wnętrzu kokonu i skutecznie skryć zarówno przed promieniowaniem słonecznym, jak i silniejszymi podmuchami wiatru. Wnętrze kokonu możemy dodatkowo uzupełnić o wygodne poduszki czy pledy. Fotel wiszący pozwoli nam na dosłowne bujanie w obłokach i stanie się ulubionym meblem zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Huśtawki ogrodowe kupimy w atrakcyjnej cenie jako meble ogrodowe z ekspozycji.

Jak dbać o meble technorattanowe?

Chcąc zachować wspaniały wygląd mebla technorattanowego warto pamiętać o tym, aby w okresie jesieni i zimy odpowiednio zabezpieczać go przed osiadaniem kurzu, wilgocią. Doskonałym rozwiązaniem jest tu pokrowiec ogrodowy wykonany z gęsto plecionego poliestru. Pokrowce ogrodowe posiadają niewielkie ściągacze, dzięki czemu znacznie lepiej przylegają do powierzchni mebla.