Manicure hybrydowy w salonie kosmetycznym: dlaczego warto?

Manicure hybrydowy w salonie kosmetycznym: dlaczego warto?

0

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci gwarantuje wiele zalet. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla pań, które cenią sobie nie tylko nienaganny wygląd, ale również wysoki komfort. Oczywiście istnieje możliwość wykonania hybryd w zaciszu domowym, jednak brak doświadczenia może okazać się sporą przeszkodą. Bezpieczniej jest udać się na manicure do salonu kosmetycznego.

Najwyższej klasy materiały

Plusem metody hybrydowej zdobienia paznokci jest podwyższona trwałość lakieru. Pozostaje on w nienaruszonym stanie nawet trzy tygodnie. Z czasem pojawia się odrost naszej naturalnej płytki – to czas na odświeżenie manicure lub zdjęcie hybrydy. Warto jednak wspomnieć, że duże znaczenie ma tutaj jakość zastosowanych materiałów. Jeśli wykorzystujemy produkty niesprawdzonych marek, to już po kilku dniach mogą pojawić się uszczerbki.

Decydując się na skorzystanie z usług renomowanego salonu kosmetycznego mamy pewność, że jakość stosowanych materiałów znajduje się na najwyższym poziomie. W zdecydowanej większości przypadków stylistka paznokci posiada kilka marek do wyboru – jest to ważne, jeśli w przeszłości pojawiły się u nas reakcje alergiczne. Pamiętajmy, że lakiery hybrydowe posiadają różny skład, a więc istnieje duża szansa, że znajdziemy produkty, które nas nie uczulają.

Perfekcyjne wykonanie

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci wymaga dużej dokładności. Mogłoby się wydawać, że wykonanie hybryd jest niezwykle proste. Nic bardziej mylnego! Opisywana technika wymaga nie tylko sprawności, ale również doświadczenia. Wystarczy jedno niewłaściwe pociągnięcie pędzelka, aby zburzyć cały efekt.

Źle wykonana hybryda nie tylko prezentuje się nieestetycznie, ale również jest nietrwałą. Najczęściej odpada ona płatami już po kilku dniach. To znak, że skórki zostały zalane. Rozsądnie wybierzmy więc zakład, gdzie zostanie wykonany manicure.

Uczciwe ceny

Decydując się na metodę hybrydową zdobienia paznokci nie musimy obawiać się skarnie wysokich kosztów. Warto wziąć pod uwagę, że manicure wykonuje się raz na kilka tygodni. Nie musimy nosić hybryd non stop. Za usunięcie starego lakieru należy zapłacić około 20 zł, jednak wszystko zależy od cennika danego salonu kosmetycznego. Trzeba również wspomnieć, że starych hybryd możemy pozbyć się również samodzielnie. Wymaga to jednak zakupu acetonu.

Cena nie powinna być czynnikiem determinującym do wyboru salonu kosmetycznego. Sprawdźmy opinie wcześniejszych klientów – mogą nam one wiele powiedzieć na temat standardu świadczonych usług.