Nowe samochody dostawcze w leasing

Nowe samochody dostawcze w leasing

0

Pozyskanie nowych samochodów ciężarowych dla własnej firmy przewozowej często jest niezwykle trudne. Gdy przedsiębiorca robi poszukiwania i stara się pozyskać nowe samochody ciężarowe często zderza się z ścianą w postaci kosztu zakupu takiego pojazdu. Na początku wszystko zawsze wygląda zjawiskowo – piękne, nowoczesne i ekonomiczne pojazdy, które na sam widok cieszą oko… Jednak cena często jest zaporowa, a sam pojazd traci od razu na wyjeździe z salonu. Mimo wszystko pozyskanie nowych samochodów o własnej firmy nie musi być odległym marzeniem. Nowe samochody dostawcze w leasing – u są jak najbardziej możliwe do pozyskania.

Nowoczesne samochody w formie leasingu – dlaczego akurat one?

 

Jeżeli przedsiębiorca chce zdecydować się na zakup nowoczesnego samochodu to leasing jest świetną opcją, z której po prostu grzech nie skorzystać. Na wstępie ze względu na panujące prawo warto jest zaznaczyć, że samochód w leasingu może zostać ,,wrzucony” w firmowe koszty, a następnie odliczony od podatku. Już sam ten fakt na wstępie jest bardzo zachęcający. Po zawarciu umowy pomiędzy firmą leasingodawczą, a leasingobiorcą (czyli przedsiębiorcą zarządzającym firmą TSL) otrzymuje on nowoczesny pojazd, który sam wybierze.

Posiadanie nowego auta zapewnia podwyższenie prestiżu danej firmy w okolicy. Klienci danej firmy powierzają kierowcom swój drogocenny towar. Dlatego kiedy zobaczą, że ich towar jest eksportowany nowymi, pięknymi samochodami z pewnością to doceni. Zwłaszcza w mniejszych miastach wieści rozchodzą się bardzo szybko. Wtedy być może przedsiębiorca firmy TSL będzie otrzymywał zwiększoną liczbę zleceń (po tak zwanym poleceniu). Z pewnością przyczyni się to do dodatkowego rozwoju danej firmy. Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o ekonomiczności i wygodzie prowadzenia takich pojazdów. Zazwyczaj posiadają one aerodynamiczne kształty i technologie pozwalające zredukować paliwo. Dzięki temu firma będzie oszczędzać również na tej płaszczyźnie.

Podsumowanie

 

Można stwierdzić, że jak nowe samochody – to tylko w leasing! Ten wpis jednoznacznie potwierdził taką informację. Bardzo cenionym leasingodawcą jest Grupa DBK, która jak żadna inna firma wie jak zadbać o komfort kierownika firmy przewozowej.