Nowoczesne formy ubezpieczeń

Nowoczesne formy ubezpieczeń

0

Współcześnie ubezpieczenie jest jedną z najchętniej wybieranych form zabezpieczenia własnego mienia, zdrowia czy życia. Nowoczesne firmy ubezpieczeniowe pragną jak najbardziej dopasować swoją ofertę do konkretnych klientów, przedstawiając indywidualne plany ubezpieczeniowe. Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach prywatnych? Czy istnieją ubezpieczenia, które są obowiązkowe?

Ubezpieczenie zdrowotne w prywatnej firmie

Stan polskiej służby zdrowia sprawia, że coraz więcej osób szuka alternatywy w prywatnych firmach ubezpieczeniowych. Te oferują nam naprawdę atrakcyjne pakiety, w których już od 40 zł miesięcznie będziemy mogli korzystać z pomocy doświadczonych lekarzy pierwszego kontaktu, ale również z zabiegów pielęgniarskich, badań laboratoryjnych i wielu innych opcji. Chcąc wybrać najlepszą opcję dla siebie warto skorzystać z portfelu mfind.pl, który w kilka chwil pokaże nam najbardziej dopasowane do naszych potrzeb oferty. Ciekawą opcją są również ubezpieczenia rodzinne, które obejmują nie tylko nas, ale też współmałżonka oraz nasze dzieci. Cenniki są bardzo atrakcyjne!

Ubezpieczenie samochodu

Każdy posiadacz pojazdu takiego jak samochód czy motocykl ma świadomość obowiązkowego ubezpieczenia OC. Większość firm ubezpieczeniowych zaoferuje nam swoje pakiety ubezpieczeniowe, w tym również AC oraz assistance. Ubezpieczenie OC pozwala nam na pokrycie szkód powstałych z naszej winy na drodze, assistance jest przydatna opcją, kiedy nasz samochód niespodziewanie się zepsuje. Usługa assistance pozwala na skorzystanie z lawety i pomocy drogowej.

Ubezpieczenie turystyczne

Wykupienie ubezpieczenia turystycznego podczas zagranicznych wyjazdów staje się dla nas normą. Wiemy, jak wysokie mogą być koszty leczenia poza granicami kraju. Dzięki ubezpieczeniu turystycznemu możemy bez trudu i obaw skorzystać ze służby zdrowia poza granicami kraju bez obaw o koszty.