Stół ogrodowy metalowy

Stół ogrodowy metalowy

0

Mebel, który po prostu musi znaleźć się w nowoczesnym ogrodzie, czyli stół metalowy – prezentuje się niezwykle. Zachowując przy tym wszelkie cechy mebla całorocznego, któremu nie zaszkodzi niska czy wysoka temperatura, deszcz oraz promienie słoneczne. Jednocześnie designerskie stoły metalowe okazują się przedmiotami uniwersalnymi, które stanąć mogą w centrum bardzo różnych stylizacji. Wystarczy uzupełnić taki stół designerskimi lub klasycznymi fotelami bądź krzesłami ogrodowymi, żeby stworzyć widowiskową całość.

Uniwersalny stół ogrodowy metalowy

Stół ogrodowy metalowy to mebel, który dedykowany jest aranżacjom awangardowym, wręcz futurystycznym. Idealnie wygląda na przykład w komplecie z utrzymanymi w szarej kolorystyce fotelami aluminiowymi czy krzesłami. Na tarasie, którego głównym budulcem jest szkło zestawione z kamieniem naturalnym. Stół metalowy stanie się integralną częścią postprzemysłowej aranżacji tarasowej, ale równie dobrze można postawić go na romantycznie urządzonej werandzie. To mebel uniwersalny, który pozwala się umieszczać w rozmaitych (i często przeciwstawnych) kontekstach. O jego wyjątkowości przekonamy się, zerkając na stronę zumm.pl, gdzie podaje się wiele przykładów uwspółcześnionej wersji metalu.

Ogrodowy stół metalowy jako mebel HoReCa

Ale metalowy stół to nie tylko mebel do ogrodu prywatnego. Sprawdzi się jako wyposażenie restauracji, hotelu, kawiarni czy czytelni. Może stać z powodzeniem na zewnątrz. Nawet podczas brzydkiej pogody. To praktyczny mebel HoReCa, który walory funkcjonalne łączy z estetycznymi. Ale coraz częściej umieszcza się go we wnętrzach. Prywatnych i komercyjnych. Jako odpowiedź na dzisiejszą modę na metalowe meble, które nawiązują do stylistyki industrialnej, do wzorów konstruktywistycznych i do uroku minimalizmu.