Znajdź wyjątkowe wyposażenie kuchenne i ciesz się smakiem przygotowywanych potraw

Znajdź wyjątkowe wyposażenie kuchenne i ciesz się smakiem przygotowywanych potraw

0

Najprostszym sposobem na dobre obiady czy kolacje jest korzystanie ze sprawdzonych przepisów, jak również świeżych i zdrowych produktów spożywczych. Nie mniej ważne są również garnki i patelnie, na których przygotowujemy popisowe dania. Wybierając markowe zestawy możemy mieć pewność, że każdy podany przez nas posiłek zaskoczy pełnia smaku i walorami estetycznymi. Jakie garnki i patelnie wybierać?

Garnki od najlepszych producentów

Jakie garnki spełnią nasze oczekiwania? Z pewnością garnki Gerlach – te wyjątkowe produkty znajdziemy w sklepie internetowym producenta. Nowoczesne garnki odznaczają się wykonaniem z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Do najchętniej wybieranych zalicza się garnki ze stali nierdzewnej, które zabezpieczono przed korozją czy wysokimi temperaturami. Producent oferuje nam komplety złożone z kilku lub kilkunastu elementów, wśród których każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie.

Nowoczesne garnki uzupełniono o wiele interesujących dodatków. Wewnątrz garnków znajdziemy wygodne miarki, które pozwolą precyzyjnie odmierzyć ilość płynów. Niektóre z elementów zestawów posiadają niewielkie lejki i cedzaki, przez co możliwe stanie się dokładne odcedzenie sosów czy zup. Każdy z garnków wyposażono o dokładnie dopasowaną pokrywkę wykonaną ze szkła hartowanego. Pokrywki posiadają niewielkie odpowietrzniki, aby możliwe stało się odparowanie nadmiaru pary wodnej i zagęszczenie potrawy.

Nowoczesne i wygodne w użyciu patelnie

Garnki to nie wszystko, czym zaskoczą nas producenci. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne patelnie, których dno wyłożono powłoką ceramiczną. Powłoka zapobiega przywieraniu potraw i ich przypalaniu. Dodatkowo umożliwia smażenie na minimalnej ilości tłuszczu – oznacza to znacznie zdrowsze smażenie!