Jak wynająć salę szkoleniowa w Warszawie?

Jak wynająć salę szkoleniowa w Warszawie?

70 views
0

Wiele firm staje od czasu do czasu przed wyzwaniem zorganizowania szkolenia dla swoich pracowników albo ważnej konferencji dla klientów. Jednym z wyzwań jest wtedy znalezienie odpowiedniej sali, która pomieści wszystkich uczestników.

Jeśli interesują nas sale szkoleniowe w Warszawie, najłatwiej poszukać ofert w internecie. Jednak zanim zdecydujemy się na konkretny lokal, dobrze jest zobaczyć miejsce na żywo, lub chociaż poprosić o zdjęcia, żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Pamiętajmy też, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji ustalić wszystkie szczegóły.

AutomobilKlub Polski dysponuje aż siedmioma salami, które można wynająć i zaaranżować zgodnie z własnymi potrzebami. Mogą one pomieścić od 10 do nawet 200 osób. Zaplecze kuchenne i możliwość zamówienia cateringu sprawiają, że jest to dobre miejsce na organizację bankietów czy imprez firmowych.

Dodatkowym plusem sal w AutomobilKlubie są winda, foyer, szatnia, a także duży parking i łatwy dojazd środkami komunikacji miejskiej. Sale są też odpowiednio przystosowane dla osób niepełnosprawnych.