Na co zwracać uwagę podczas wyboru wózka?

Na co zwracać uwagę podczas wyboru wózka?

9 views
0

Szukając idealnego wózka dla naszego dziecka zazwyczaj jesteśmy zaskoczeni olbrzymią ilością ofert topowych producentów. Współcześnie proponują nam oni wózki spacerowe całoroczne, które pozwolą na wygodne podróżowanie z dzieckiem bez względu na porę roku. Wózki typu 3w1 to najchętniej wybierany produkt, na który warto zwrócić uwagę!

Stelaż – lekki i trwały

Szukając wózka przede wszystkim zwracajmy uwagę na stelaże – firma espiro.pl zaproponuje nam nowoczesne wózki oparte na konstrukcji aluminiowej. Zastosowanie aluminium pozwoli na gwarancję trwałości konstrukcji, jak i jej lekkości – to szczególnie ważne podczas spacerów, kiedy wózek jest dodatkowo obciążony zakupami czy przyborami niezbędnymi dla dziecka. Konstrukcja powinna być również składana, aby wózek bez problemu móc transportować w bagażniku samochodu. Spacerówki to idealny wybór na wczasy – lekkie i składane konstrukcje pozwolą bez problemu przygotować wózki do drogi.

Wózki spacerowe 3w1

Wśród najchętniej wybieranych wózków wymienia się dzisiaj wózki spacerowe 3w1. Składają się one z trzech elementów wymiennych, które zmieniamy wraz ze wzrostem dziecka. Początkowo rekomendowana jest gondola, w której dziecko może bezpiecznie drzemać. Jej dno posiada wzmocnioną konstrukcję, a materiały pozwalają na swobodną wymianę powietrza – to szczególnie ważne latem. Kolejnym elementem jest nosidło, które może być użytkowane naprzemiennie z gondolą. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać czas na siedzisko: posiada ono pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę podpórkę dla nóżek. Z tak wygodnego siedziska warto oglądać świat!

Dodatkowe elementy

Wózki uzupełniane są o elementy, których zadaniem jest podniesienie komfortu zarówno dziecka, jak i rodzica. Budki na gondolę, nosidło czy siedzisko tworzone są z materiałów odpornych na działanie promieniowania UV. Dziecko jest doskonale chronione nie tylko przed słońcem, ale również przed niespodziewanym deszczem!