Portfele damskie – idealny pomysł na prezent

Portfele damskie – idealny pomysł na prezent

136 views
0

Jeżeli chcemy sprawić elegancki prezent swojej żonie, mamie, siostrze, czy przyjaciółce, portfele damskie będą zawsze wyborem trafionym w dziesiątkę. Każda dama marzy o pięknej portmonetce, gdyż nadaje ona szyku i klasy. Na jaki model postawić, aby obdarowywana osoba była zachwycona?

Dla eleganckiej damy – kopertowy model ze skóry naturalnej

Najbardziej eleganckie i szykowne są modele wykonane ze skóry naturalnej. Jako prezent sprawdzą się najlepiej nie tylko ze względu na wygląd – są one również bardzo trwałe i posłużą przyszłej właścicielce przez wiele lat. Jeżeli chodzi o kształt, wzór i kolor – jeżeli nie mamy pewności co do upodobań obdarowywanej osoby, najlepiej postawić na podłużny portfel damski w neutralnym kolorze. Są to modele najbardziej uniwersalne i ponadczasowe. Dla odważnych i szalonych kobiet, dobrym wyborem będą portmonetki w odcieniach czerwieni. Bardzo szykownie prezentują się portfele lakierowane lub z tłoczonym wzorem. Ze względu na mnogość wzorów i kolorów do wyboru, warto przed zakupem delikatnie podpytać obdarowywanej osoby o jej preferencje lub podejrzeć jakie modele wybierała do tej pory. Wówczas nie ma mowy o nietrafionym prezencie!

Dla zabieganych podróżniczek – materiałowy pojemny potrfel

W przypadku kobiet, które często podróżują, eleganckie skórzane modele mogą na co dzień się nie sprawdzić. Przekładanie portmonetki z plecaka do plecaka bardzo ją zniszczy. Będą one również zupełnie niepraktyczne, zwłaszcza dla fanek dalekich górskich spacerów – nie ochronią bowiem tak dobrze zawartości jak portfele damskie wykonane z wodoszczelnego materiału. Dlatego więc dla podróżniczek w ciągłej trasie, warto wybrać materiałowy model. Bardzo ważna w tym przypadku jest funkcjonalność i pojemność – przed zakupem powinno się zwrócić uwagę, czy zawiera odpowiednią ilość przegródek i kieszonek. Nie powinien być również zbyt duży, gdyż może zajmować zbyt dużo tak cennego w bagażu miejsca, i sprawiać właścicielce wiele kłopotu.

Dla nastolatki – model o ciekawym wzorze

W przypadku szalonych nastolatek, czasem nie warto inwestować w eleganckie skórzane portfele, z jednego prostego powodu – bardzo prawdopodobne jest, iż szybko się znudzi. Nastolatki raczej zamiast stawiać na trwałość i funkcjonalność wolą wybrać ciekawy wzór czy oryginalny kształt. Obecnie wybór jest na prawdę ogromny – możemy wybrać model w koty, pieski, panterkę, czy z ulubionym bohaterem filmowym – wszystko zależy od upodobań przyszłej właścicielki. Tak jak we wcześniejszych przypadkach, przed zakupem zwróćmy uwagę na funkcjonalność – nie chcemy przecież, aby nasz prezent poszedł w odstawkę tuż po otrzymaniu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie portfele damskie