W poszukiwaniu cienia w upalny dzień

W poszukiwaniu cienia w upalny dzień

17 views
0

Podczas upalnych, letnich dni warto dać sobie nieco czasu na odpoczynek i zrelaksowanie się w cieniu, najlepiej we własnym ogrodzie czy na tarasie. Zaaranżowanie takiej przestrzeni nie jest trudne: wystarczy kilka mebli i stolik. Aby móc korzystać z uroków lata bezpiecznie warto pomyśleć o odpowiednim zadaszeniu miejsca wypoczynkowego. Najmodniejszym i najchętniej stosowanym rozwiązaniem są dzisiaj pergole ogrodowe.

Innowacyjny system zadaszenia miejsca wypoczynkowego

Piękne i przyciągające wzrok pergole to innowacyjny system zadaszenia miejsca wypoczynkowego – wykorzystując projekty doświadczonych architektów możliwe jest stworzenie miejsca, gdzie odpoczywać będzie cała rodzina. Pergola ogrodowa to odpowiedź na potrzebę komfortu i relaksu w najlepszym wydaniu.

Piękne pergole ogrodowe tworzone są z elementów aluminiowych, antykorozyjnych. Ich kolor może być wybrany przez klienta z szerokiej palety klasycznych barw. Chcąc otoczyć się naturą aluminium może zostać przykryte strukturami imitującymi naturalne drewno. Wewnątrz konstrukcji ukryto system odprowadzania wody. Pergola ogrodowawznoszona jest w taki sposób, aby przy jak najmniejszej ilości podpór możliwe było zadaszenie jak największej powierzchni.

Piękny i funkcjonalny dach

Dachy pergoli tworzone są na kilka sposobów: mogą być one wykonane z trwałych tkanin technicznych lub też aluminiowych profili, sterowanych za pomocą dedykowanego pilota. Oba rozwiązania zabezpieczono przed nagrzewaniem, wnikaniem kurzu, działaniem wilgoci i promieni UV. Poprzez zwijanie i rozwijanie dachu sami decydujemy, ile światła dostaje się pod pergolę.

Dodatkowe udogodnienia dla użytkowników

Pergole wyposażyć można w szereg dodatkowych elementów, które znacząco poprawią komfort użytkowników. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się oświetlenie ledowe, które pozwoli na korzystanie z pergoli również po zmroku.