Wypoczynek we własnym ogrodzie

Wypoczynek we własnym ogrodzie

15 views
0

Czy przydomowy ogród może stać się funkcjonalną przestrzenią wypoczynkową? Zdecydowanie tak – wystarczy wybrać konkretne komplety ogrodowe i dodatki, które uprzyjemnią czas spędzany na świeżym powietrzu. Na co zwracać uwagę podczas ich kupna? Czy estetyka powinna być jedynym zagadnieniem, które ma nas interesować? Jakie meble kupić, aby cieszyć się ich wspaniałym wyglądem przez szereg lat?

Znajdź idealne meble do swojego ogrodu

Różnorodność kolekcji mebli ogrodowych jest olbrzymia – warto przyjrzeć się konkretnym rozwiązaniom i wybrać produkty dopasowane do naszych potrzeb. Wśród najczęściej wybieranych wymienia się przede wszystkim meble ogrodowe wykonane z technorattanu. Materiał ten odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wnikanie brudu czy wilgoci. Tworzywo technorattanowe bardzo łatwo utrzymać w czystości, więc będzie ono gotowe do użytku po przetarciu wilgotną ściereczką. W kompletach technorattanowych znaleźć można klasyczne stoły kawowe, sofy narożne, krzesła i fotele, skrzynie ogrodowe, donice.

Chcąc wypełnić ogród w sposób nietuzinkowy możemy wybrać leżak balkonowy. Lekki i nowoczesny mebel spełni marzenia o drzemce w promieniach słońca. Leżaki ogrodowe posiadają system regulowania zagłówka, przez co sami decydujemy o jego ułożeniu w zależności od potrzeb.

Piękny parasol ochroni przed deszczem i słońcem

Doskonałym dodatkiem w ogrodzie czy na balkonie będzie parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole konstruowane są w taki sposób, aby zapewniać wiele punktów regulacji i jeszcze lepsze dopasowanie kąta padania cienia. Stelaże parasoli tworzone są z antykorozyjnego aluminium, zabezpieczonego przed działaniem wody i rdzy. Stelaże umieszczane są na ruchomych stopach, pozwalających na obrót parasola o 360 stopni.