Serwis GłosPolski.nl – najświeższe informacji z Holandii, aktualne oferty pracy, mieszkania na wynajem. Portal dla Polaków mieszkających w Niderlandach

Serwis GłosPolski.nl – najświeższe informacji z Holandii, aktualne oferty pracy, mieszkania na wynajem. Portal dla Polaków mieszkających w Niderlandach

0

W Holandii żyje ponad 200 tys. Polaków. Głównymi kierunkami wyjazdu są miejsca, gdzie odbywają się prace sezonowe w branży ogrodniczej i rolniczej. Nasi rodacy mogą tam liczyć na znacznie lepsze warunki pracy i wyższe zarobki. Praca 2 lub 3 miesiące, to jak w Polsce pół roku. Mimo, iż podróż do Holandii jest długa, nadal jest opłacalna. Nowe zatrudnienie mogą znaleźć, np. w agencji pracy lub korzystając ze strony internetowej GlosPolski.nl. Stworzony przez dziennikarzy portal dostarcza codziennie najnowszych informacji z kraju tulipanów, a także setki ofert pracy. Znajdź nową pracę już teraz!

Aktualne oferty pracy w Holandii – znajdź dobrze płatne zatrudnienie bez języka

Praca w Holandii to znacznie wyższe zarobki. Pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy. Pracodawcy gwarantują wysokie stawki godzinowe, zakwaterowanie, a w niektórych przypadkach i wyżywienie. Polacy mogą czuć się swobodnie i wielu z nich wyjeżdża w te same miejsca przez wiele lat. Codziennie na portalu GlosPolski.nl pojawiają się nowe ogłoszenia z ofertą pracy. Wyjazd do nowego kraju bez języka może stresować, ale Holendrzy dobrze posługują się językiem angielskim, co znacznie ułatwi kontakt z pracodawcą. W okolicach sezonu letniego pojawiają się ogłoszenia pracy w zbiorze warzyw, owoców lub przy pielęgnacji roślin. To wtedy Polaków w Holandii jest najwięcej.

Wiadomości z Holandii – Głos Polski zawsze na bieżąco. Zobacz, o czym jeszcze przeczytasz na portalu

Głos Polski jest jednym z największych serwisów internetowych (w całości po polsku), w którym Polacy w Holandii mogą liczyć na najświeższe informacje ze świata sportu, gospodarki, polityki czy kultury. Codziennie czytelnicy sprawdzą najnowsze ogłoszenia o pracę, wynajem mieszkania, znajdą polskie warsztaty samochodowe czy skorzystają z biura rachunkowego, które pomoże im w rozliczeniu podatku. Bądź na bieżąco z Głosem Polskim już teraz!